Vitomet / O firmie ost. aktualizacja: 8 luty 2010

Witamy na stronie firmy VITOMET

Początek działalności firmy miał na celu produkcję obudów dla systemów elektronicznych, oraz sprzedaż narzędzi i oprzyrządowania technologicznego dla firm przemysłowych z branży metalowej. Po przeprowadzonej analizie rynku działalność rozszerzyła się o dodatkowe działy usług.

Firma VITOMET specjalizuje się w projektowaniu CAD/CAM, technologii obróbki skrawaniem na maszynach CNC, produkcji oraz regeneracji form wtryskowych, spawalnictwie oraz doradztwie technicznym w zakresie doboru narzędzi i oprzyrządowania technologicznego.

Atutem naszej firmy jest precyzja wykonywanych elementów, krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Wszystkie te elementy zapewniają nam długoterminową współprace na bazie wzajemnych korzyści z kontrahentami.

Naszymi klientami są głównie firmy z branży automotive, elektronicznej, spożywczej oraz reklamowej.

Poprzez współpracę z wieloma firmami produkcyjnymi, usługowymi jak i handlowymi jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie naszych stałych oraz przyszłych kontrahentów.

Wieloletnie doświadczenie nabyte w polskich oraz zagranicznych firmach sprawia ze jesteśmy otwarci i optymistycznie nastawieni do realizacji każdego zlecenia jakie będzie nam przez Państwa powierzone.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Powered by A3M
AllFreeMedia